
LED підсвітка TV 285mm LM215WF4 TLE7 E8 E9 TLE1 MM215CAV MA215A-AV-A32 32 1шт.
330 ₴
- В наличии
- Код: ART-13112
Ціна за комплект з 1-ї планки
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 285 мм
Ширина планок: 4 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 6 pin
Кількість світлодіодів на планці: 32 LED
Маркування планок: MM215CAV H032 110325 (LM215WF4)
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Довжина одної планки (мм) | 285 |
| Діагональ (дюйми) | 19", 22", 26", 29", 32", 24" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 32 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 2 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 1 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 43-43 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | присутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Світлодіод 7х2 мм |
- Цена: 330 ₴


