
LED підсвітка TV 32“ 3V 5-led 558mm JHD315V1H01-TXL1 LB32128 V0/HD315S1H81-T05 2шт.
318 ₴
- В наличии
- Код: ART-12273
Артикул: ART-12273
Ціна за комплект з 2-х планок
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 558 мм
Ширина планок: 16 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість світлодіодів на планці: 5 LED
Відстань між центрами отворів кріплення: 160 мм
Відстань між світлодіодами по центру: 132-120-120-132 мм
Маркування планок:
- APT-32LB02
- HD315S1H81-T0
Підсвітка підійде до моделей:
- Hisense: HZ32E35AD, HZ32E35A, 32B6700HA, 32H4030F1, 32H5500F, 32H4G
- Toshiba: 32L5069
Аналоги планок:
- JHD315V1H-LB81+20119050801+APT-HXLB19062
- JHD315V1H-LB81+2020061001+APT-HXLB19107
- LB32128 V0
- JHD315V1H01-TXL1
- JHD315V1H01-TXL1+2019111401 LB32129 V0
- JHD315V1H73-T0L1B1+2019111401 LB32129 V1
- APT-HXLLB19062
Підсвічування матриці (панелі):
- JHD315V1H73-T0\S1\FM\SKD\ROH
- JHD315V1H73-T0L1B1\S0\GM\ROH
- JHD315V1H01-TXL1/S0/GM/ROH
- JHD315V1H-LB81
- HD315S1H81-T0
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Довжина одної планки (мм) | 558 |
| Діагональ (дюйми) | 32" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 5 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 2 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 13 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Квадратна лінза 14 мм |
- Цена: 318 ₴




