
LED підсвітка TV 43" inch 10-led 850mm 3V LED43D10A-01(A) + LED43D10B-01(A) LED43D10A-ZC14FG-07 5шт.
610 ₴
- В наличии
- Код: ART-12379
Увага! Планки продаються перевіреними. Якщо підключити їх тестером або іншим джерелом живлення з неправильною полярністю, вони миттєво виходять з ладу та не підлягають поверненню.
Артикул: ART-12379
Ціна за комплект з 5-х планок:
- LED43D10A-01(A) 30343010213 - 4 шт.
- LED43D10B-01(A) 30343010214 - 1 шт.
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 848 мм
Ширина планок: 16 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі:
- Планка A - 2 pin
- Планка B - 3, 3, 4 pin
Кількість світлодіодів на планці: 10 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 87 мм
Маркування планок:
- LED43D10A-01(A) 30343010213 (10-led послідовно)
- LED43D10B-01(A) 30343010214 (2 канали по 5-led послід.)
Підсвітка підійде до моделей:
- Doffler: 43DF49-T2
- JVC: LT-43M650
- Haier: LE43U6500U
- Kivi: 43UX10S, 43UK30G, 43FK30G, 43UR50GU
Аналоги планок:
- LED43D10A-ZC14FG-07
- LED43D10B-ZC14FG-07
- LED43D10A-ZC14FG-01
- LED43D10B-ZC14FG-01
Підсвічування матриці (панелі): LC430EGY-SJM1, LC430EGY-SKM3, FD4351A-LU
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Haier |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 848 |
| Діагональ (дюйми) | 43" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 10 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1-2 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 5 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 26-13-13 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Квадратна лінза 14,5 мм |
- Цена: 610 ₴




