
LED підсвітка TV 40" RF-BS400011SE30-0801 A1 RF-BS400011SE30-0801 A2 4640D8002 V400HJ6-PE1 H-LED40ES5004 2шт.
700 ₴
- В наличии
- Код: ART-14747
Артикул: ART-14747
Ціна за комплект з 2-х планок
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 730 мм
Ширина планок: 14 мм
Напруга одного світлодіода: 6V
Кількість контактів на роз'ємі: 3 pin
Кількість світлодіодів на планці: 8 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 75-100-100-100-100-100-75 мм
Відстань між центром 1-го та останнього LED: 650 мм
Маркування планок:
- RF-BS400011SE30-0801 A1
- RF-BS400011SE30-0801 A2
Підсвітка підійде до моделей:
- Erisson: 40LES97T2SM
- Harper: 40F6750TS
- Hyundai: H-LED40ES5004
- Skyworth: 40W5
- Yasin: LED-40E5000
- Coocaa: 40E2B11G та інші.
Аналоги планок:
- 4640D8002
Підсвічування матриці (панелі):
- V400HJ6-PE1
- V400HJ6-PE1 REV.C3
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skyworth |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 730 |
| Діагональ (дюйми) | 40" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 8 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 2 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 43 |
| Напруга одного LED діода | 6V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Квадратна лінза 17 мм |
- Цена: 700 ₴



