
LED підсвітка TV 40" JS-D-AP3916-061DC(80522) 3шт.
640 ₴
- В наличии
- Код: ART-13312
Артикул: ART-13312
Ціна за комплект з 3-х планок
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 714 мм
Ширина планок: 10 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 2 pin
Кількість світлодіодів на планці: 6 LED
Відстань між центрами отворів кріплення: 26-218-383-26 мм
Відстань між світлодіодами по центру: 136-138-133-138-136 мм
Відстань між центром 1-го та останнього LED: 681 мм
Маркування планок:
- JS-D-AP3916-061DC(80522)
Підсвітка підійде до моделей:
- Samsung: RU34S00, RU42S00, 42RU8000, UA42CU8000
- Xianke: LY400-DH01, LY400-DH2, LY400-DH01W
- Wineen: W-LED400 та інші.
Аналоги планок:
- ZN-39D06B-3 21168 V2.6-0S
- ZN-39D06B-3 70927 V2.4-0S
- ZN-39D06B-3 70306 V2.2-0T
- 14-01390D1603 390D16-3×6
- HY-B390A2 B35638411 (5820300043/390-D16-03)
Підсвічування матриці (панелі):
- LC390TA2A
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 714 |
| Діагональ (дюйми) | 40" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 6 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 3 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 16 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Кругла лінза 15,5 мм |
- Цена: 640 ₴
