
LED підсвітка TV 32" inch 6-led 3V 562mm JL.D3261235-562MM-V01 SVP320AH6_Rev01_6LED_181106 3шт.
360 ₴
- В наличии
- Код: ART-11451
+380 (97) 365-08-00
Lifecellвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Артикул: ART-11451
Ціна за комплект з 3-х планок
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 562 мм
Ширина планок: 17 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 3 pin
Кількість світлодіодів на планці: 6 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 105 мм
Маркування планок:
- LB-C320X14-E12-H-G1-SE1 850116576
- LB-C320X14-E11-L-G1-SE 850115499 SVJ320AK3_Rev01_6LED_141031
- LB-C320X14-E11-H-G1-SE 850115499
- LB-C320X13-E7-L-G1-SE 850101210 SVJ320AJ0_Rev01_6LED_181106
- SVJ320AM4_Rev00_6LED_150330
- 850128693 LB-C320X15-E1-L-SE
- SVP320AH6_Rev01_6LED_181106
- CHDMT32LB01_LED3030_V0.5_20191214
- 32D3503V1W6C1B56217M
- SVJ320AG2-REV2-6LED-130307
- SVJ320AG2_REV2_6LED_140607
- SVJ320AK3&SVJ320AL1_Rev01_6LED_141031
Підсвітка підійде до моделей:
- Akai: UA32IA124S
- BRAVIS: LED-32C2000B, LED-32D3000
- BBK: 32LEM-3081/T2C
- ROLSEN: RL-32D1309
Аналоги планок:
- LB-C320X14-E12-H-G1-SE3
- SVJ320AJ0 Rev01 6LED 140414
- JL.D3261235-562MM-V01
- HRS SQY32 2X6_2W_MCPCB
Підсвічування матриці (панелі): M320X13-E2-H
УВАГА:
Перед продажем перевіряється кожна планка на працездатність спеціальним тестером. Настійно не рекомендується перевіряти світлодіодні лінійки пристроями, які безпосередньо не призначені для цього. У нас ви можете замовити пристрій для перевірки працездатності підсвічування LED підсвітки
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Довжина одної планки (мм) | 562 |
| Діагональ (дюйми) | 32" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 6 |
| Кількість PIN для підключення LED планки | 2 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 3 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 16 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Кругла лінза 15,5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 360 ₴




