
LED підсвітка TV 50" TMT-50E5800-8x6-3030C-6S1P_W44 YHA-4C-LB5006-YH2 006-P1K3420A SW-4C-LB5006-YH2 8шт.
1 064 ₴
- В наличии
- Код: ART-13744
Артикул: ART-13744
Ціна за комплект з 8-и планок
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 510 мм
Ширина планок:
- У вузькій області: 5,5 мм
- У широкій області: 29 мм
Напруга одного світлодіода: 6V
Кількість контактів на роз'ємі: 3 pin
Кількість світлодіодів на планці: 6 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 95 мм
Відстань між центром 1-го та останнього LED: 480 мм
Маркування планок:
- TMT-50E5800-8x6-3030C-6S1P_W44 (TMT-5OE58OO-8X6-3O3OC-6S1P-W44)
- TMT-50E5800-8X6-3030C-6S1P-W44 (TMT_50E5800-8X6_3030C_6S1P_W44)
- YHA-4C-LB5006-YH2
- 211015-KA7XFa-00123
Підсвітка підійде до моделей:
- TCL: L50E5800A-UD, D50A6, B50A658U, U50S6806S, LVU500NDEL, D50A620U, L50E580A-VD, 50U6500C, 50U65CMC та інші.
Аналоги планок:
- 006-P1K3420A
Підсвічування матриці (панелі):
- 4C-LB5006-YH2
- SW-4C-LB5006-YH2
- 4C-LB5006-HR2
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 510 |
| Діагональ (дюйми) | 50" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 6 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 8 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 32 |
| Напруга одного LED діода | 6V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Кругла лінза 15,5 мм |
- Цена: 1 064 ₴



