
LED підсвітка LIBERTON TV 32" 580mm 6V 32AS1HDTA1 MS-L1343 V2 LA012 28MK300B88R0100086305106 A4 M204 2шт.
198 ₴
- В наличии
- Код: ART-11331
+380 (97) 365-08-00
Lifecellвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Артикул: ART-11331
Ціна за комплект з 2-х планок
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 580 мм
Ширина планок: 17 мм
Напруга одного світлодіода: 6V
Кількість контактів на роз'ємі: 3 pin
Кількість світлодіодів на планці: 6 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 98-112-112-112-98 мм
Маркування планок: MS-L1343 V2 2*6_3030_300MA-36V E479351 94V_0 2x6_3030_300MA-36V
Підсвітка підійде до моделей:
- ARIELLI: 32DN5T2, 32DN6ND, LED-32DN9ND-1113, 32DN4T2, LED-32DN6T2 SMART X18081
- BBK: 32LEX-5056/T2C
- Dexp: H32B7100K
- Erisson: 32LES60T2, 32LES76T2, 32LES85T2SM
- Fusion: FLTV-32B100, FLTV-32B110T
- Hisense: H32M210
- Liberton: 32AS3HDT, 32HE1HDT
- Liberty: LE-3227, LE-3237
- Polar: 32LTV2002, PC32LH11T2C
- Philips: 32PHT400/60
- Sakura: 32LE13W
- Saturn: LED32HD500U, LED32HD800UST2
- Shivaki: STV-32LED15, STV-32LED16
- SMART: T32E08U-02B
- Sony: KDL-32RD433
- Supra: STV-LC32T410WL
- Vityas: 32L301C18
- Erisson: 32LES60T2, 32LES76T2, 32LES85T2SM
- Nomi: 32HT11
Аналоги планок:
- 8D32-DNRF-H3206B
- 8D32-DNRF-H3206C
- 8D32-DNWR-A3206B
- MS-L2202 V2
- MS-L1074
- MS-L1343
- RF-BU320003SE30-0601 A0
- RF-BU320E30-0601S-02
- JL.D32061330-081AS-M FZD-03 E348124
Підсвічування матриці (панелі):
- HV320WHB
- PT320AT01-1
- HV320WHB-N5M
- HV320WHB-N5K
- HV320WHB-N85
УВАГА:
Перед продажем перевіряється кожна планка на працездатність спеціальним тестером. Настійно не рекомендується перевіряти світлодіодні лінійки пристроями, які безпосередньо не призначені для цього. У нас ви можете замовити пристрій для перевірки працездатності підсвічування LED підсвітки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 580 |
| Діагональ (дюйми) | 32" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 6 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 2 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 32 |
| Напруга одного LED діода | 6V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Кругла лінза 15,5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 198 ₴






