
LED підсвітка TV 32“ inch 612mm 7-led 3V LB-F3528-GJX320307-B LB-F3528-GJX320307-H LBM320P0701-FC-2 3шт.
384 ₴
- В наличии
- Код: ART-11318
+380 (97) 365-08-00
Lifecellвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Артикул: ART-11318
Ціна за комплект з 3-х планок
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 612 мм
Ширина планок: 17 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 3 pin
Кількість світлодіодів на планці: 7 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 93 мм
Відстань між центром 1-го та останнього LED: 559 мм
Маркування планок:
- LB-F3528-GJX320307-B
- LB-PF3030-GJD2P5C3153X7ALA2-H
- LBM320P0701-FC-2
- CL32D07-ZC21CG-01
- 303CL320034
Підсвітка підійде до моделей:
- AOC: 315LM00002
- LG: 32LH500D, 32LJ500U, 32LJ501U, 32LJ500V, 32LJ501V
- Philips: 32PFH4200-88, 32PFL4208H-12, 32PFL4208T-60, 32PFL4218H-12, 32PFL4258T-60, 32PFL4268T-60, 32PHT4309-12, 32PHH4309-60, 32PHT4509-60, 32PFL3018T-60, 32PFL3208-12, 32PFL3258-12, 32PFL3258T-60, 32PFT4100-12, 32PHT4101-60, 32PFS4132-12, 32PHH4101-88, 32PHT4200-12, 32PHH4509-88, 32PFT5300-12, 32PHS5301-12, 32PFT5300-60, 32PFT5500-12, 32PFT5501-60, 32PHF5755-T3, 32PFT6549-60, 32PFT6559-60
- Pioneer: LED-32E600
- Sharp: LC-32LD165RU
- Sony: KDL-32R300B, KDL-32R330D, KDL-32R330B
- Haier: LH32U3200
- Skyworth: 32E100E, 32E200E
- Guanjie: T3250M
Аналоги планок:
- LB-F3528-GJX320307-H
- LB-F3528-GJX320307-G
- 5104-KOT47V4D-0-01010
- ShinOn 2D1703 Rev.A
- CJD320307003-X1
Підсвічування матриці (панелі):
- TPT315B5
УВАГА:
Перед продажем перевіряється кожна планка на працездатність спеціальним тестером. Настійно не рекомендується перевіряти світлодіодні лінійки пристроями, які безпосередньо не призначені для цього. У нас ви можете замовити пристрій для перевірки працездатності підсвічування LED підсвітки
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Довжина одної планки (мм) | 612 |
| Діагональ (дюйми) | 32" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 7 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 3 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 18 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Кругла лінза 15,5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 384 ₴


