
LED підсвітка Toshiba 32" 8-led 627mm SVT320AE9_REV1.0_121012 SVT320AE9 REV1.0 121012 LSC320HN03-T01 3шт.
530 ₴
- В наличии
- Код: ART-11641
Артикул: ART-11641
Ціна за комплект з 3-х планок
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 627 мм
Ширина планок: 18 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 2 pin
Кількість світлодіодів на планці: 8 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 91-76-76-76-76-91 мм
Відстань між центром 1-го та останнього LED: 486 мм
Маркування планок:
- SVT320AE9_REV1.0_121012
Підсвітка підійде до моделей:
- Toshiba: 32L2300, 32L2333, 32L2353RB, 32L4353RB, 32P1400, 32P2306EV, 32P2400D, 32W2333D, 32W2353RB, 32L2333DG, 32P1300, 32W2333D, 32P2306, 32P2400, 32E2533D та інші.
Аналоги планок:
- 96.32S03.004
- 96.32S03.002
- 96.32S02.002
- IC-A-TBBY32D572
- F095N7RP39J-3012FF13O722332
Підсвічування матриці (панелі):
- LSC320HN03-T01
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toshiba |
| Вид запчасти | Матрицы |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 627 |
| Діагональ (дюйми) | 32" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 8 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 3 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 22 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Кругла лінза 15,5 мм |
- Цена: 530 ₴



