
LED підсвітка TV 32" inch 6-led 3V 570mm 32M3080 60 32PHF5664 T3 4708-K320WD-A3113N11 K320WDD 2шт.
336 ₴
- В наличии
- Код: ART-11592
Артикул: ART-11592
Ціна за комплект з 2-х планок
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 570 мм
Ширина планок: 13 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість світлодіодів на планці: 6 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 108 мм
Маркування планок: K320WDD1 A1 4708-K320WD-A1113N41 3B6CX57118
Підсвітка підійде до моделей: 32M3080 60 32PHF5664 T3 4708-K320WD-A3113N11 K320WDD
- Aconatic: 32HS534AN, 32HS522AN
- Alux: Al32ASHD
- AOC: 32M3080/60S
- Blaupunkt: 32WE965, 32WC965, 32WE966
- Philips: 32PHF5664/T3
- Blaupunkt: 32WB965
- Panasonic: TX-32GR300
Аналоги планок:
- 4708-K320WD-A3113N11
- 4708-K320WD-A3113N41
- 4708-K320WDG-A3117N01
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Довжина одної планки (мм) | 570 |
| Діагональ (дюйми) | 32" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 6 |
| Кількість PIN для підключення LED планки | 2 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 2 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 16 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Квадратна лінза 17 мм |
- Цена: 336 ₴


