
LED підсвітка TV 32" 3BL-T6254102-21 3BL-T6254102-22 6501L625400010 JS-NDA23666N-7008 2шт.
330 ₴
- В наличии
- Код: ART-13032
Ціна за комплект з 2-х планок
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 624 мм
Ширина планок: 16 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 2 pin
Кількість світлодіодів на планці: 10 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 66 мм
Маркування планок:
- 2301032D900472
- JS-KY22FG2D-0001
- HK32D10A-ZC21A-03 303HK320031
- 3BL-T6254102-21
Підсвітка підійде до моделей:
- AKAI: AKTV3223
- Elenberg: 32AH4230, 32AH4030
- Engel: LE3260, LED32
- T Smart: AKTV3213 TS
- Manta: LED3204
- Huike HKC: H32DB3500, H32DB3300, H32PB1800
Аналоги планок:
- JS-NY24FKDD-0001
- 2301032D9000472
- 6501L625400010
- 6501L6254102
- JS-ND923GCMN-1001
- JS-NDA23666N-7008
- 230132C1N00061
- 230132C1N00060
- 3BL-T6254102-22
Підсвічування матриці (панелі):
- HK315LEDM-MHRFH
- HK315LEDM-EHIYH
- TP.S506.PB818
- LSC320AN10
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Вид запчасти | Матрицы |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 624 |
| Діагональ (дюйми) | 32" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 10 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 2 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 26 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Кругла лінза 15,5 мм |
- Цена: 330 ₴


