
LED підсвітка Philips TV 42" V14 DRT Rev0.0 L1/L2/R1/R2-Type 6916L-1455B 6916L-1456B 6916L-1457B 8шт.
680 ₴
- В наличии
- Код: ART-12876
Артикул: ART-12876
Ціна за комплект з 8-и планок:
- 42” V14 DRT Rev0.0 1 L1-Type 6916L-1455B: 2 шт.
- 42” V14 DRT Rev0.0 1 R1-Type 6916L-1456B: 2 шт.
- 42” V14 DRT Rev0.0 1 L2-Type 6916L-1457B: 2 шт.
- 42” V14 DRT Rev0.0 1 R2-Type 6916L-1458B: 2 шт.
Тип підкладки: мідний текстоліт
Довжина планок:
- Планка L1 тип: 464 мм
- Планка L2 тип: 469 мм
- Планка R1 тип: 385 мм
- Планка R2 тип: 380 мм
- Планки L1+R1, L2+R2 в зборі: 842 мм
Ширина планок: 12 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 2 pin
Кількість світлодіодів на планці:
- Планка L1, L2 тип: 5 LED
- Планка R1, R2 тип: 4 LED
- Планки L1+R1, L2+R2 в зборі: 9 LED
Маркування планок:
- 42" V14 DRT Rev0.0 1 L1-Type 6916L-1455B
- 42” V14 DRT Rev0.0 1 R1-Type 6916L-1456B
- 42” V14 DRT Rev0.0 1 L2-Type 6916L-1457B
- 42” V14 DRT Rev0.0 1 R2-Type 6916L-1458B
Підсвітка підійде до моделей:
- LG: 42LA6300-CA, 42LA6300
- Philips: 42PFH5209/88, 42PFH5609/88, 42PFH5609, 42PFT5609/60, 42PFL3107/60,
42PFH6309/12, 42PFH6309/88, 42PFT6309/60
- TOSHIBA: 40L6453DB
Аналоги планок:
- 6916L-1455A, 6916L-1456A, 6916L-1457A, 6916L-1458A
- 6916L-1455B, 6916L-1456B, 6916L-1457B, 6916L-1458B
- 6916L-1588A, 6916L-1589A, 6916L-1590A, 6916L-1591A
- 42" V14 DRT Rev0.4
Підсвічування матриці (панелі):
- LC420DUN-PGA1
- LC420DUE(PG)(F1)
- LC420DUN(PG)(P1)
- LC420DUN(PG)(A1)
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 464, 469, 380, 385 |
| Діагональ (дюйми) | 42" |
| Загальна довжина планок (мм.) | 842 |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 4, 5, 9 |
| Кількість PIN для підключення LED планки | 2 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 8 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 24 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Кругла лінза 15,5 мм |
- Цена: 680 ₴


