
LED підсвітка TV 43" CRH-K43C800MN3030T0408867-REV1.2 LE43CT5515AK CN430NC7200 4шт.
992 ₴
- В наличии
- Код: ART-13236
Артикул: ART-13236
Ціна за комплект з 4-х планок
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 815 мм
Ширина планок: 14.5 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 3 pin
Кількість світлодіодів на планці: 8 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 100-116-116-105-116-116-100 мм
Відстань між центром 1-го та останнього LED: 769 мм
Маркування планок:
- CRH-K43C800MN3030T0408867-REV1.2
Підсвітка підійде до моделей:
- Ergo: LE43CT5515AK
Аналоги планок:
- YSL-L E479275
- 8149010643039 205650
- L07Y158J22DCAK89WKXX11383
Підсвічування матриці (панелі):
- CN430NC7200
- PW.108W2.801
G18135491-0H00554 80W1 RoHS
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ergo |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 815 |
| Діагональ (дюйми) | 43" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 8 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 4 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 22 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Квадратна лінза 14,5 мм |
- Цена: 992 ₴


