
LED підсвітка TV 43" JS-D-JP43DM-A81EC JS-D-JP43DM-B82EC (80227) E43DM1000 MCPCB MS-L2317-A/B V5 3шт.
585 ₴
- В наличии
- Код: ART-13686
Ціна за комплект з 3-х планок:
- JS-D-JP43DM-A81EC (80227) — 2 шт.
- JS-D-JP43DM-B82EC (80227) — 1 шт.
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 828 мм
Ширина планок: 14 мм
Напруга одного світлодіода: 6V
Кількість контактів на роз'ємі: 2 pin
Кількість світлодіодів на планці: 8 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 114 мм
Відстань між центром 1-го та останнього LED: 798 мм
Маркування планок:
- JS-D-JP43DM-A81EC (80227) E43DM1000 MCPCB 828-14-1T/3030-300-6.6/2P (MS-L2317-A V5)
- JS-D-JP43DM-B82EC (80227) E43DM1000 MCPCB 828-14-1T/3030-300-6.6/2P (MS-L2317-B V5)
Підсвітка підійде до моделей:
- Akai: UA43EKII, UA43EK1100US
- BBK: 43LEX-5043/FT2C, 43LEX-5058/FT2C, 43LEM-1043/FTS2C, 43LEX-7158/FTS2C
- Hoffson: A43HD300T2S
- Liberty: LD-4348, LD-4329
- Mirta: LD-43T2FHDSI
- Nesons: 43KF520
- Satelit: 43F9000T, 43F9000ST
- Setup: 43USF20
- Starwind: SW-LED43BA201 та інші.
Аналоги планок:
- MS-L2317-A V5
- MS-L2317-B V5
- R72-43D04-011-13/R72-43D04-012-13
- SR-02 94V-0
- E516265 2032-0089
- JS-D-JP430M-882EC (80510)
- E430M1000 MCPCB
- 828-14-1T/3030-300-6.6/2P
Підсвічування матриці (панелі):
- PT430CT01-1
- PT430CT02-1
- D43-M30
- LC430EQY
- LC430EQY (SL)(A1)
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Довжина одної планки (мм) | 828 |
| Діагональ (дюйми) | 43" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 8 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1-2 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 3 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 44-22-22 |
| Напруга одного LED діода | 6V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Кругла лінза 15 мм |
- Цена: 585 ₴

