
LED підсвітка TV 32" LG Innotek 32INCH 7030PKG 48EA_74580 Rev 0.2 74.32T20.001-1-DS1 1шт.
367 ₴
- В наличии
- Код: ART-13020
Ціна за комплект з 1-ї планки
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 394 мм
Ширина планок: 6 мм
Напруга одного світлодіода: 6V
Кількість контактів на роз'ємі: 5 pin
Кількість світлодіодів на планці: 48 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 8 мм
Маркування планок:
- LG Innotek 32INCH 7030PKG 48EA_74580 Rev 0.2
Підсвітка підійде до моделей:
- Bravis: LED-LH3221BF
- Philips: 32PFL3517H/12. 32PFL3517T/60, 32PFL4007H/12, 32PFL4268T/60, 32PFL4007T/12, 32PFL4007T/60, 32PFL4268H, 32PFL4268H/12, 32PFL4268K, 32PFL4268K/12, 32PFL4268T/12
- LG: 32LS5600, 32LS5610, 32LS560T, 32LS570S, 32LS561T, 32LS5600-ZC, 32LS5610-ZA
- Panasonic: TX-LR32EM5A, TX-L32EM5E
Аналоги планок:
- 320TA0I V0 (320TA01 V0)
Підсвічування матриці (панелі):
- 74.32T20.001-1-DS1
- T320HVN01.5
- T320HVN01.0
- T320HVN01.2
- 6922L-0011A
- 6920L-0001C
- 6916L-0801A
- 7432T20001-1-DS1 12214D
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRAVIS |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 394 |
| Діагональ (дюйми) | 32" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 48 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 4 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 1 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 63-63-63-63 |
| Напруга одного LED діода | 6V |
| Термоскотч на планках | присутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Світлодіод 7х3 мм |
- Цена: 367 ₴


