
LED підсвітка TV 32" 560mm 6-led 6V JB32HR330M06A8V1 4C-LB3206-HR08J SJ.SB.D3200601-3030GS-M 2шт.
298 ₴
- В наличии
- Код: ART-11759
Артикул: ART-11759
Ціна за комплект з 2-х планок
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 560 мм
Ширина планок: 17 мм
Напруга одного світлодіода: 6V
Кількість контактів на роз'ємі: 3 pin
Кількість світлодіодів на планці: 6 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 96-116-116-116-96 мм
Відстань між центром 1-го та останнього LED: 540 мм
Маркування планок:
- SJ.SB.D3200601-3030GS-M
- 1.14.SWMD320001 170712
- LEFT BLUE-32D3506V2W6C1B56017M-IL
Підсвітка підійде до моделей:
- JB32HR330M06A8V1, 4C-LB3206-HR08J
- TCL: Y32F1B, L32P1A, L32F1B, D32A810, L32F3301B, 32D2900, L32P2, L32F1B
- AKAI: UA32LEF1T
Аналоги планок:
- 32HR330M06A5 V5
- JB32HR330M06A8V1
- 4C-LB3206-HR08J
- 4C-LB3206-HR03J
- 4C-LB3206-HR01J
- 4C-LB3206-HR06J
- 4C-LB3206-HR09J
- 4C-LB3206-YH01R
- 4C-LB3206-YH02J
- TOT_32D2900
- 32D2900
- 32HR330M06A8
- MS-L3061
Підсвічування матриці (панелі):
- LV320SCOT
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Довжина одної планки (мм) | 560 |
| Діагональ (дюйми) | 32" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 6 |
| Кількість PIN для підключення LED планки | 2 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 2 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 32 |
| Напруга одного LED діода | 6V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Кругла лінза 15,5 мм |
- Цена: 298 ₴






