
LED підсвітка TV 40" 4C-LB4010-HR01J 4C-LB4010HR02J 40HR330M10A0 V4 2шт.
670 ₴
- В наличии
- Код: ART-13016
Артикул: ART-13016
Ціна за комплект з 2-х планок
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 744 мм
Ширина планок: 14 мм
Напруга одного світлодіода: 6V
Кількість контактів на роз'ємі: 3 pin
Кількість світлодіодів на планці: 10 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 70-99-97-67-45-67-97-99-70 мм
Маркування планок:
- 4C-LB4010-HR01J
- 40HR330M10A0 V4
Підсвітка підійде до моделей:
TCL: 40F6F, 40F6, 40D3000, 40S6500FS, 40D6, 40L2F, 40D610X2
Аналоги планок:
- 4C-LB4010HR02J
- 4C-LB4010-HR01J
- 4C-LB4010-HR02J
- HR-29523-00511
- LE4RD2U1-C-K
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 744 |
| Діагональ (дюйми) | 40" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 10 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 2 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 54 |
| Напруга одного LED діода | 6V |
| Термоскотч на планках | звичайний 3M скотч |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Квадратна лінза 17 мм |
- Цена: 670 ₴


