
LED підсвітка Samsung TV 40" 52-led 3V 492mm V6EY_400SM0_LED52_R5 V6EY-400SM0-LED52-R5 BN96-39504A 1шт.
535 ₴
- В наличии
- Код: ART-11917
Артикул: ART-11917
Ціна за комплект з 1-ї планки
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 492 мм
Ширина планок: 19 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 6 pin
Кількість світлодіодів на планці: 52 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 9 мм
Маркування планок:
- V6EY_400SM0_LED52_R5 (V6EY-400SM0-LED52-R5)
Підсвітка підійде до моделей:
- Samsung: UE40K5579, UE40K5500, UE40K5502, UE40K5515, UE40K5570, UE40K5579, UE40K5589, UE40K5600, UE40K5672, UE40K6250, UE40K6300, UE40K6370, UN40K6250, UE40K5500AU, UE40K5500AW, UE40K5500BU, UE40K5502AK, UE40K5510AU, UE40K5510BU, UE40K5600AK, UE40K5672SU, UE40K6300AK, UE40K6500AU, UE40K6500BU, UE40K6370SUXZG та інші.
Аналоги планок:
- BN96-39504A
- BN61-13256A
- S-KU5.5/6.2K-40-SFL70-52LED-REV2.0 LM41-00298A
- S_KU5.5/6.2K_40_SFL70_52LED_REV2.0_160129_LM41-00298A
Підсвічування матриці (панелі):
- CY-KK040BGLV4V, CN09BN9502617F, CY-KK040BGLV1V, CY-KK040BGLV3V, CY-KK040BGLV4V, CY-KK040BGSV1H, CY-KK040BGSV2H, CY-VK040BGLV1H, CY-VK040BGLV1V
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 492 |
| Діагональ (дюйми) | 40" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 52 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 1 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 67 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Світлодіод 7х2 мм |
- Цена: 535 ₴





