
LED підсвітка Sony TV 49" STA490A34 Rev03 57LED L+R STA490A34-REV03-57LED-L/R STA490A34_REV03_57LED_L/R 2шт.
800 ₴
- В наличии
- Код: ART-13739
Ціна за комплект з 2-х планок:
- STA490A34-REV03-57LED-L — 1 шт.
- STA490A34-REV03-57LED-R — 1 шт.
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 532 мм
Ширина планок:
- У вузькій області: 5 мм
- У широкій області: 9 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 5 pin
Кількість світлодіодів на планці: 57 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 9 мм
Маркування планок:
- STA490A34-REV03-57LED-L-151013 (STA490A34_REV03_57LED_L_151013)
- STA490A34-REV03-57LED-R-151013 (STA490A34_REV03_57LED_R_151013)
Підсвітка підійде до моделей:
- Sony: KDL-49WD751, KDL-49WD752, KDL-49WD751/AUO, KDL-49WD755, KDL-49WD756, KDL-49WD756Y, KDL-49KD758Y, KDL-49WD754, KDL-49WD757, KDL-49WD758 та інші.
Підсвічування матриці (панелі):
- 73.49S02.D00-2-DX1
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sony |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 532 |
| Діагональ (дюйми) | 49" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 57 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 3 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 2 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 51-51-51 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | присутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Світлодіод 4х1,5 мм |
- Цена: 800 ₴



