
LED підсвітка TV 32" JL.D31561330-003AS-M_V02 SH32D06-ZC23AG-04 303SH320034 2шт.
296 ₴
- В наличии
- Код: ART-13100
Ціна за комплект з 2-х планок
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 545 мм
Ширина планок: 14 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 3 pin
Кількість світлодіодів на планці: 6 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 110-100-80-100-112 мм
Маркування планок:
- SH32D06-ZC23AG-04 303SH320034
- JL.D31561330-003AS-M_V02
Підсвітка підійде до моделей:
- Hisense: HZ32E30D, HZ32H30D
- ERGO: LE32CT5030AK, LE32CT5025 та інші.
Аналоги планок:
- GC32D06-ZC23AG-09
- GC32D06-ZC23AG-15
- GC32D06-ZC23AG-25
- GC32D06-ZC23AG-18
Підсвічування матриці (панелі):
- BOEI320WX1-01
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hisense |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 545 |
| Діагональ (дюйми) | 32" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 6 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 2 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 16 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Квадратна лінза 17 мм |
- Цена: 296 ₴



