
LED підсвітка TV 55" SSC_Trident 55UK63_S LG Innotek 55inch 55UK63_8LED SVL550AS48AT5 3шт.
921 ₴
- В наличии
- Код: ART-12775
Ціна за комплект з 3-х планок
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 598 мм
Ширина планок: 20 мм
Напруга одного світлодіода: 6V
Кількість контактів на роз'ємі: 2 pin
Кількість світлодіодів на планці: 8 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 75 мм
Маркування планок:
- Trident_55UK63_S
- 55UK63_8LED_SVL550AS4&AT5_REV1.0_171201
Підсвітка підійде до моделей:
- LG: 55UK6200PLA, 55UK6300PLA, 55UK6450PLA, 55UK6300PLB, 55UK6090PUA, 55UM6910PUC, 55UK6200PUA, 55UK6300MLB, 55UM7300AUE, 55UM7000PLC, 55UM7050PLC, 55UK6300P, 55UK6200PLA, 55UK6090, 55UK6200, 55UM6910, 55UM7000, 55UM7050, 55UK6400, 55UK6400PLF, 55UK6360, 55UK6470, 55UM7100, 55UM6950, 55UK6320P, 55UK6200PCA, 55UK6300PTE, 55UM7600PLA, 55UM7660PLA
Аналоги планок:
- EAV63992902
- EAJ64748001
- SSC-Trident-55UK63 (S), SSC_55UK63_8LED_SVL550AS48AT5_REV1.0_171201
- LG Innotek 55inch Trident 55UK63 LED ARRAY_REV0.0_180628_3PCM00796A
- SSC 55UK63 8LED SVL550AS4&AT5 REV1.0 171201
- SSC 55UK63 8LED SVL550AS48AT5 REV1.0 171201
- LGIT.55UK63.REV00.170615
- LGIT.Trident.55UK63
Підсвічування матриці (панелі):
- NC550DGG
- NC550DGG-AAGPA
- HV550QUB-N4D21
- HC550DGG-SLUL1-A14X
- HC550DGG-SLUL3-A14X
- HC550DGG-SLUL5-A14X
- NC550DGG-ABGX1
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 598 |
| Діагональ (дюйми) | 55" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 8 |
| Кількість PIN для підключення LED планки | 2 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 3 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 43 |
| Напруга одного LED діода | 6V |
| Термоскотч на планках | присутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Овальна лінза 30,5 мм |
- Цена: 921 ₴


