
LED підсвітка TV 39-40" 737mm 8-led 6V HL-00390A30-0402S-07 A0 40DM6600 CX400DLEDM 3шт.
624 ₴
- В наличии
- Код: ART-12499
Артикул: ART-12499
Ціна за комплект з 3-х планок
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 737 мм
Ширина планок: 12 мм
Напруга одного світлодіода: 6V
Кількість контактів на роз'ємі: 2 pin
Кількість світлодіодів на планці: 8 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 100-102-102-102-102-102-100 мм
Маркування планок:
- HL-00390A30-0402S-07 A0
- JL.D39042330-006AS-M_V01
- MS-L1795 V2
Підсвітка підійде до моделей:
- STAR-LIGHT: 40DM6600
- TDLEX: LE-40P28S, LE40P2
- PRESTIGIO: D1TV40SS05Y, PTV40SS04Y-CIS-ML
- POLARLINE: 39PL11TC
- ROHS: LE40N3
- TELEFUNKEN: TF-LED39S62T2. TF-LED40S82T2S, 40LFA29E, H39D7100E
Підсвічування матриці (панелі): CX400DLEDM
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Prestigio |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 737 |
| Діагональ (дюйми) | 39", 40" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 8 |
| Кількість PIN для підключення LED планки | 2 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 3 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 21 |
| Напруга одного LED діода | 6V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Кругла лінза 15,5 мм |
- Цена: 624 ₴


