
LED підсвітка LG TV 55" 55UJ63-UHD 55LJ55-FHD SSC_55LJ55 55UJ63_A/B_8LED_REV02_170224 55LJ55_FHD_A 10шт.
930 ₴
- В наличии
- Код: ART-12815
Ціна за комплект з 10-х планок
- SSC_55LJ55/55UJ63_A_8LED_REV02_170224, 55LJ55_FHD_A, 55UJ63_UHD_A - 5 шт.
- SSC_55LJ55/55UJ63_B_8LED_REV02_170224, 55LJ55_FHD_B, 55UJ63_UHD_B - 5 шт.
Тип підкладки: алюміній або мідний текстоліт
Довжина планок:
- Планка A: 550 мм
- Планка B: 550 мм
- Планка A + B в зборі: 1096
Ширина планок: 15 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 2 pin
Кількість світлодіодів на планці: 4 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 146 мм
Маркування планок:
- SSC_55LJ55/55UJ63_A_8LED_REV02_170224, 55LJ55_FHD_A, 55UJ63_UHD_A
- SSC_55LJ55/55UJ63_B_8LED_REV02_170224, 55LJ55_FHD_B, 55UJ63_UHD_B
- 55UJ63-UHD-A, 55UJ63-UHD-B
Підсвітка підійде до моделей:
- LG: 55UM6950DUB, 55UJ6300-UA, 55UJ6300-UA, 55UJ6320PA, 55UJ632TTA, 55UJ633TTC, 55UJ634TTD, 55UJ634VTD, 55UJ634VZD, 55UJ630VTA, 55UJ630VZA, 55UJ6350UC, 55UJ635TDC, 55UJ635VZF, 55UJ639VZE, 55UK6100PLB, 55UJ634V, 55LJ610V, 55LJ624V, 55LJ634V, 55LJ617T, 55LV340CUB, 55LV340CZB, 55LV340HUA, 55LV341HZA 55UJ630V, 55UJ6309, 55UJ651V, 55UJ635V, 55UJ6307, 55UJ670V, 55UJ6350, 55UJ6500, 55UJ6560, 55UJ6519, 55UJ6050, 55UJ6300, 55LJ614V, 55LJ5500, 55LJ510V, 55LJ541V, 55LJ5150, 55LH515V, 55LJ550T, 55LJ550M, 55LJ5500CA, 55LJ5500PA, 55LJ5500SA, 55LJ5500UA, 55LJ550MUB, 55LJ550TDA, 55LJ550TTA, 55LJ550VTA, 55LJ550YTA, 55LJ553TTC, 55LJ554TTA, 55LV340CCB, 55LV340CGB, 55LV340CSB, 55LJ5550SC, 55LJ5550UC, 55LJ594V, 55LJ594VZA, 55LJ595VZD, 55LJ610VTA, 55LJ610VZA, 55LJ610YTA, 55LJ6130CB, 55LJ6140PA, 55LJ614TTA, 55LJ614VZA, 55LJ617TTB, 55LJ619VTE, 55LJ622VZC, 55LJ624VZC, 55LJ6400NA, 55LJ6420NA, 55LJ6800NA, 55LV340C, 55LV340CTB, 55LV340CTD, 55LV541HTA, 55LV541HZA, 55LV560HUA, 55LV570HUA, 55LV570MUC, 55LV640SDB, 55LV640SSB, 55LV640STB, 55UJ6300-UA, 55LV640SUB, 55LV640SZB, 55LV661HZA, 55LV751HGA, 55LV761HTA, 55UJ6100JB, 55UJ6300CA, 55UJ6300SA, 55UJ6300UA, 55UJ6307ZA, 55UJ6309ZA, 55UJ630AJD, 55UJ630T, 55UJ630TDA, 55UJ630TTA, 55UJ630YTA
Аналоги планок:
- EAV63632405, EAV63632406, EAV63673005
- 55LJ55-FHD-A, 55LJ55-FHD-B
- 55UJ63-UHD-A, 55UJ63-UHD-B
- AGF78738601, AGF78758101, AGF7881901
- SSC-55LJ55-A-8LED-REV02, SSC-55LJ55-B-8LED-REV02
- SSC-55UJ63-A-8LED-REV02, SSC-55UJ63-B-8LED-REV02
Підсвічування матриці (панелі): NC550DGG-AAFX3, NC550DGGABFX1, NC550DGGABFX2, NC550DGGABFX3, HC550DGGSLSL5, HC550DGGSLSL6, HC550DGGSLSL7, HC550DGGABSL3211, NC550DGGABFX4, NC550DGGABFX5, HC550DUNSLSL4, NC550DGGABFX6, NC550DGGABFX7, NC550DGGAAFX3, NC550DGGAAFX4, NC550DGGAAFX5, NC550DGGAAFX6, HC550DUNSLSL6, HC550DUNSLSL7, NC550DGGAAFX1, NC550DGGAAFX2, NC550DUEAAFX1, NC550DUEAAFX2, NC550DUEAAFX3, NC550DUEAAFX4, NC550DUEAAFX5, NC550DUEAAFX6, NC550DUEAAFX7, HC550DUNSLSL, HC550DUNSLSL2, HC550DUNSLSL3, HC550DUNSLSL5, HC550DGGSLSL1, HC550DGGSLSL2, HC550DGGSLSL3, HC550DGGSLSL4, HC550DGGABSL2, HC550DGGABSL1, HC550DGGABSL4
УВАГА:
Перед продажем перевіряється кожна планка на працездатність спеціальним тестером. Настійно не рекомендується перевіряти світлодіодні лінійки пристроями, які безпосередньо не призначені для цього. У нас ви можете замовити пристрій для перевірки працездатності підсвічування LED підсвітки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 550 |
| Діагональ (дюйми) | 55" |
| Загальна довжина планок (мм.) | 1096 |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 4, 8 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 2 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 10 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 10-10 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | присутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Кругла лінза 17 мм |
- Цена: 930 ₴


