
LED підсвітка Samsung TV 40" SLED 2012SVS40 7032NNB LEFT56/RIGHT56 3D V1GE-400SMA-R3 V2GE-400SMB-R3 2шт.
980 ₴
- В наличии
- Код: ART-12913
Артикул: ART-12913
Ціна за комплект з 2-х планок:
- SLED 2012SVS40 7032NNB LEFT56 3D REV1.1 120317 — 1 шт.
- SLED 2012SVS40 7032NNB RIGHT56 3D REV1.1 120317 — 1 шт.
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 500 мм
Ширина планок:
- У вузькій області: 7 мм
- У середній області: 13 мм
- У широкій області: 16 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 10 pin
Кількість світлодіодів на планці: 56 LED
Маркування планок:
- SLED 2012SVS40 7032NNB LEFT56 3D REV1.1 120317
- SLED 2012SVS40 7032NNB RIGHT56 3D REV1.1 120317
Підсвітка підійде до моделей:
- Samsung: UE40ES5500K, UE40ES5500P, UE40ES5500W, UE40ES5505K, UE40ES5507K, UE40ES5530W, UE40ES5537K, UE40ES5550W, UE40ES5557K, UE40ES5700S, UE40ES5705S, UE40ES5800S, UE40ES6100W, UE40ES6307U, UE40ES6530S, UE40ES6540S, UE40ES6547U, UE40ES6570S, UE40ES6577U, UE40ES6710S, UE40ES6717U, UE40ES6727U, UE40ES6750U, UE40ES6750M, UE40ES6757M, UE40ES6800S та інші.
Аналоги планок:
- 40NNB 3D-7032LED-MCPCB-L, 40NNB 3D-7032LED-MCPCB-R
- 40NNB-7032LED-MCPCB-L, 40NNB-7032LED-MCPCB-R
- V1GE-400SMA-R3, BN96-21460A
- V2GE-400SMA-R3, V2GE-400SMB-R3
- V1GE-400SMB-R3, BN96-21460A
- BN96-21711A, BN96-21712A
Підсвічування матриці (панелі):
- LTJ400HJ08, LTJ400HM09-L, LSJ400HV05-S, LTJ400HV08-L, LE400BGA-B1
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 500 |
| Діагональ (дюйми) | 40" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 56 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 4 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 2 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 38-38-38-38 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Світлодіод 6,5х2 мм |
- Цена: 980 ₴




