
LED підсвітка Samsung TV 23.6" 300mm 36-led SMME236BMM031 LM41-00086E CY-MH236BGLV2V CY-PK236BNLV3H 1шт.
308 ₴
- В наличии
- Код: ART-12779
Ціна за комплект з 1-ї планки
Тип підкладки: алюміній
Довжина планки: 300 мм
Ширина планки: 5 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 4 pin
Кількість світлодіодів на планці: 36 LED
Маркування планок: SMME236BMM031 36 HF REV 1.0 131213 LM41-00086E SJM-1
Підсвітка підійде до моделей:
- Samsung: LS24D360HL, LS24D360XF, S24D360HL, S24E360H, LS24D390, C24F399FHC, C24F396, S24D590, S24D390HL, C24F390FH, S24D590PL, M2LE-236SM0-R2, S24E390, S24D391HL
Підсвічування матриці (панелі): CY-PK236BNLV3H, CY-MH236BGLV2V, CY-MH236BGLV1H
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 300 |
| Діагональ (дюйми) | 23,6" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 36 |
| Кількість PIN для підключення LED планки | 4 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 3 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 1 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 32-32-32 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | присутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Світлодіод 6,5х2 мм |
- Цена: 308 ₴

