
LED підсвітка TV 23" LBM236P1504-BL-3(HF)(0) WEI16V0AE74739 TPM236H3-HL01 LBM230P1803 1504 1шт.
550 ₴
- В наличии
- Код: ART-13479
Артикул: ART-13479
Ціна за 1 планку
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 527 мм
Ширина планок: 4 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 10 pin
Кількість світлодіодів на планці: 60 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 8,5 мм
Відстань між центром 1-го та останнього LED: 502 мм
Маркування планок:
- EVT LBM236P1504-BL-3(HF)(0)
- SUNG WEI16V0AE74739
- TPV TPM236H3-HL01
- LBM230P1803 1504
Підсвітка підійде до моделей:
- Philips: 246E7Q, 234E5Q та інші.
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 527 |
| Діагональ (дюйми) | 23" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 60 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 4 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 1 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 53-53-53-53 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | присутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Світлодіод 4х1,5 мм |
- Цена: 550 ₴
