
LED підсвітка TV 47" V6 Edge FHD REV1.0 L-Type R-Type Type 6920L-0089A 6920L-0089B 3660L-0369A 2шт.
986 ₴
- В наличии
- Код: ART-13115
Ціна за комплект з 2-х планок
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 610 мм
Ширина планок: 7 мм
Напруга одного світлодіода: 6V
Кількість контактів на роз'ємі: 10 pin
Кількість світлодіодів на планці: 64 LED
Маркування планок:
- 47" V6 Edge FHD REV1.0 L-Type
- 47" V6 Edge FHD REV1.0 R-Type
Підсвітка підійде до моделей:
- Philips: 47PFL7606, 47PFL7666T
- Skyworth: 47E83RS, 47E92R0, 47E82RD, 47E61HR, 47E96RS
- LG: 47LW4500, LC470EUF, 47LW5300, 47LW4500, 47LW4500-CA, 47LW5500, 47LW5500-CA, 47LW6500, 47LW6500-CA
- Konka: LED47R7000PD, LED471S11PD, LED47T36X3D, LED47IS988PD, 47R6100DES, LED47R6100DE
Аналоги планок:
- 6920L-0089A 6920L-0089B
- 3660L-0369A 3660L-0369B
Підсвічування матриці (панелі):
- LC470EUF SD F2
- LC470EUN-SD F1
- 470EUF (SD)(A1)
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 610 |
| Діагональ (дюйми) | 47" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 64 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 8 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 2 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 43-43-43-43-43-43-43-43 |
| Напруга одного LED діода | 6V |
| Термоскотч на планках | присутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Світлодіод 5,5х3 мм |
- Цена: 986 ₴


