
LED підсвітка TV 49" inch 940mm JL.D49081330-001FS-M JLD49081330-001FS-M RF-AZ490E30-0801S-10 A5 4шт.
776 ₴
- В наличии
- Код: ART-12111
Артикул: ART-12111
Ціна за комплект з 4-х планок
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 940 мм
Ширина планок: 12 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 2 pin
Кількість світлодіодів на планці: 8 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 130-130-130-120-130-130-130 мм
Маркування планок: JLD49081330-001FS-M (JL.D49081330-001FS-M)
Підсвітка підійде до моделей:
- Skyworth: 49M9, SDL490FY(CD0-901), SDL490W0 (LD0-B11), SDL490WY (D0-211)
- Toshiba: 49U4750VM, 49L3750VM
Аналоги планок:
- RF-AZ490E30-0801S-10 A5
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Довжина одної планки (мм) | 940 |
| Діагональ (дюйми) | 49" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 8 |
| Кількість PIN для підключення LED планки | 2 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 4 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 22 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Кругла лінза 15,5 мм |
- Цена: 776 ₴


