
LED підсвітка Samsung TV 40" 768mm D1GE-400SCA-R3 D1GE-400SCB-R3 40-3535LED-60EA-L/R 10шт.
985 ₴
- В наличии
- Код: ART-12801
Артикул: ART-12801
Ціна за комплект з 10-и планок
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок:
- Планка L: 387 мм
- Планка R: 378 мм
- Планки L+R: 768 мм
Ширина планок: 15 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 2 pin
Кількість світлодіодів на планці:
- Планка L: 6 LED
- Планка R: 6 LED
- Планки L+R: 12 LED
Відстань між світлодіодами по центру:
- Планки L+R: 57-68-77-65-58-67-53-67-74-70-56 мм
Маркування планок:
- LUMENS 40-3535LED-60EA-L D1GE-400SCA-R3
- LUMENS 40-3535LED-60EA-R D1GE-400SCB-R3
Підсвітка підійде до моделей:
- Samsung: UE40EH5000, UE40EH5000W, UE40EH5007K, UE40EH5037K, UE40EH5040, UE40EH5050W, UE40EH5057K, UE40EH5300W, UE40EH5307K, UE40EH6030, UA40EH5300W, UE40EH6037KXUA
Аналоги планок:
- 2012SVS40 3228 RIGHT06 REV1.6
- 2021SV40 3228 LEFT 06 REV1.6 120717
Підсвічування матриці (панелі): LYJ400HV11, LTJ400HM08-L, LTJ400HV11-L, CY-DE400BGSV1L
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 378, 387 |
| Діагональ (дюйми) | 40" |
| Загальна довжина планок (мм.) | 768 |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 6, 12 |
| Кількість PIN для підключення LED планки | 2 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 10 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 32 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Кругла лінза 15,5 мм |
- Цена: 985 ₴


