
LED підсвітка Samsung TV 55" D2GE-550SCA-R3 D2GE-550SCB-R3 Samsung 2013SVS55F REV1.9 L11+R7 BN96-25312A 20шт.
1 770 ₴
- В наличии
- Код: ART-13675
Артикул: ART-13675
Ціна за комплект з 20-и планок
- 2013SVS55F L 11 — 10 шт.
- 2013SVS55F R 7 — 10 шт.
Тип підкладки:
Довжина планок:
- Планка L тип: 704 мм
- Планка R тип: 467 мм
- Планки L+R у зборі: 1152 мм
Ширина планок:
- У вузькій області: 12 мм
- У широкій області: 14 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 2 pin
Кількість світлодіодів на планці:
- Планка L тип: 11 шт.
- Планка R тип: 7 шт.
- Планки L+R у зборі: 18 шт.
Відстань між світлодіодами по центру:
- Планка L тип: 69-64-64-64-64-64-64-64-64-64 мм
- Планка R тип: 64-64-64-64-64-69 мм
Маркування планок:
- 2013SVS55F L 11 REV1.9 130212
- 2013SVS55F R 7 REV1.9 130212
Підсвітка підійде до моделей:
- Samsung: UA55F6400AJ, UE55F6400AK, HG55AB690 W, HG55AB690-J, HG55EB690, KUE55F6170SS, UA55F6400AJ, UA55F6800, UE55F5030, UE55F6100, UE55F6105, UE55F6170, UE55F6320, UE55F6340, UE55F6345, UE55F6400, UE55F6470, UE55F6500, UE55F6505, UE55F6510, UE55f6515, UE55f65510, UE55F6640, UE55F6645, UE55F6650, UE55F6655, UE55F6670, UE55F6675, UE55F6740, UE55f6745, UE55F6750, UE55f6755, UE55f6770, UE550 та інші.
Аналоги планок:
- LUMENS D2GE-550SCA-R3, D2GE-550SCB-R3
- BN41-01972A
- BN96-25312A, BN96-25313A
- BN96-25338A, BN96-25339A
Підсвічування матриці (панелі):
- CY-HF550CSA-B1, CY-GF550CSLV1H, CY-HF550CSLV3H, CY-HF550CSLV5H, CY-HF550CSLV1H
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 467, 707 |
| Діагональ (дюйми) | 55" |
| Загальна довжина планок (мм.) | 1152 |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 7, 11, 18 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 20 |
| Матеріал основи планки | текстоліт |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 48 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Кругла лінза 15,5 мм |
- Цена: 1 770 ₴



