
LED підсвітка Sony TV 75" inch 3V 5/8-led CX-75S01E01 KDL-75W855C KDL-75W850C 750TV07 750TV08 V1 28шт.
4 172 ₴
- В наличии
- Код: ART-12612
Ціна за комплект з 28-и планок:
- Планка 750TV07 V1 - 20 шт.
- Планка 750TV08 V1 - 8 шт.
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок:
- Планка 750TV07 V1: 670 мм
- Планка 750TV08 V1: 360 мм
Ширина планок: 12 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 3 pin
Кількість світлодіодів на планці:
- Планка 750TV07 V1: 8 LED
- Планка 750TV08 V1: 5 LED
Відстань між світлодіодами по центру:
- Планка 750TV07 V1: 89 мм
- Планка 750TV08 V1: 80 мм
Маркування планок:
- CX-75S01E02-3B742-0-E-51G-3375-V 75D3503V2W8C1B59912M 750TV07 V1
- CX-75S01E01-2A743-0-C-69A-0282-V 75D3503V2W5C1B39912M 750TV08 V1
Підсвітка підійде до моделей:
- Sony: KDL-75W850C, KDL-75W855C, KDL 75W855, KDL-75W809C, KDL-75W857C, KDL-75W859C, KD-75X8500C
Аналоги планок:
- CX-75S01E01-2A743-0-C-69A-0325-V
- CX-75S01E02-2A743-0-C-69A-0179-V
- CX-75S01E01-2A743-0-C-69A-0317-V
- CX-75S01E02-2A743-0-C-69A-0104-V
- CX-75S01E01-2B743-0-E-5AD-0190-T
- CX-75S01E02-2B743-0-E-5AD-0190-T
- CX-75S01E01-2B753-0-E-59K-4638-T
- CX-75S01E02-2B753-0-E-59K-4638-T
- CX-75S01E01-2B743-0-E-5AK-0117-W
- CX-75S01E01-2A752-0-V-4CL
- CX-75S01E02-2A752-0-V-4CM
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sony |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 360, 670 |
| Діагональ (дюйми) | 75" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 5, 8, 5-8 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 28 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 21-13 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Кругла лінза 15,5 мм |
- Цена: 4 172 ₴





