
LED підсвітка TV 43" MS-L2392 V2 JL.D43042330-006AS-M SJ.CX.D4300402-3030ES 3шт.
735 ₴
- В наличии
- Код: ART-13501
Артикул: ART-13501
Ціна за комплект з 3-х планок
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 802 мм
Ширина планок: 12 мм
Напруга одного світлодіода: 6V (Планка засвічується на 21V)
Кількість контактів на роз'ємі: 2 pin
Кількість світлодіодів на планці: 8 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 113-110-109-109-109-110-113 мм
Відстань між центром 1-го та останнього LED: 773 мм
Маркування планок:
- MS-L2392 V2
Підсвітка підійде до моделей:
- BBK, SMART: 43LEM-1063/FTS2C, 43LEX-7169, LED-4328T2, LE4319
Аналоги планок:
- T-CON-ST4251B01-1-XC-7
- PANEL-CX430DLEDM
- JL.D43042330-006AS-M SJ
- CX.D4300402-3030ES
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Довжина одної планки (мм) | 802 |
| Діагональ (дюйми) | 43" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 8 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 3 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 21 |
| Напруга одного LED діода | 6V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Кругла лінза 15,5 мм |
- Цена: 735 ₴



