
LED підсвітка TV 42" ART TV REV 0.6 1 L-Type 42" ART TV REV 0.6 1 R-Type 6916L0953A 6916L0952A 2шт.
756 ₴
- В наличии
- Код: ART-13945
Артикул: ART-13945
Ціна за комплект з 2-х планок:
- 42" ART TV REV 0.6 1 L-Type 6920L-0001C — 1 шт.
- 42" ART TV REV 0.6 1 R-Type 6920L-0001C — 1 шт.
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 465 мм
Ширина планок:
- У вузькій області: 6 мм
- У широкій області: 10 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 10 pin
Кількість світлодіодів на планці: 54 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 8,5 мм
Маркування планок:
- 42" ART TV REV 0.6 1 L-Type 6920L-0001C 6916L0893A
- 42" ART TV REV 0.6 1 R-Type 6920L-0001C 6916L0892A
Підсвітка підійде до моделей:
- LG: 42LA660V, 42LA662V, 42LA691V, 42LA660V-ZA, 42LA660S-ZA, 42LA691V-ZA, 42LA6500, 42LA6600, 42LA6800, 42LA8600
- Philips: 42PFL6057K/12, 42PFL6007, 42PFL6097T/60, 2PFL6687K/12, 42PFL6067K/12, 42PFL6057K/12, 42PFL6057K/12, 42PFL6057K/12, 42PFL6057K/12, 42PFL6057K/12
- Vestel: 42PF8060, 42PF9060, 42PF8231
- Skyworth: 42E700S, 42E75A0, 42E750A, 42E5CHR, 42E82RD
- Changhong: 3D42A37000ID, 3D42A7000IC
- Konka: LED42X8100PDE, LED42X8000PDE
- Haier: LE42H5R3D та інші.
Аналоги планок:
- LG 42" ART TV REV 0.4
- LG 42" V13 ART TV REV 0.2
- 6916L0953A, 6916L0952A
- 6922L-0030A
- 6922L-0072A
- 6922L-0023A
Підсвічування матриці (панелі):
- LC420EUH (PF)(P1)
- LC420EUH (PF)(F1)
- LC420EUH (PF)(F2)
- LC420EUH (LF)(F1)
- LC420EUH (KE)(P1)
- LC420EUN (FE)(F1)
- LC420EUG (KE)(F1)
- LC420EUG (PF)(F1)
- LC420EUG (PE)(F1)
- LC420EUG (PE)(F2)
- LC420EUF (PF)(F1)
- LC420EUF (FE)(P1)
- LC420EUN (FE)(F1)
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Довжина одної планки (мм) | 465 |
| Діагональ (дюйми) | 42" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 54 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 3 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 2 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 49-49-49 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | присутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Світлодіод 7х2 мм |
- Цена: 756 ₴

