
LED підсвітка TV 32" 348mm 3V 74.32T41.001-0-DX T32-30-L T32-30-R 124SLB KDL-32W700 KDL-32W705 2шт.
436 ₴
- В наличии
- Код: ART-12743
Артикул: ART-12743
Ціна за комплект з 2-х планок:
- T32-30-L — 1 шт.
- T32-30-R — 1 шт.
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 348 мм
Ширина планок: 5-10 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 5 pin
Кількість світлодіодів на планці: 30 LED
Маркування планок:
- T32-30-L E88441 1302 124SLB
- T32-30-R E88441 1302 123SLB
Підсвітка підійде до моделей:
- Sony: KDL-32W705B, KDL-32W650A, KDL-32W674A, KDL-32W600A, KDL-32W653A, KDL-32W654A, KDL-32W700B, KDL-32W706B, KDL-32W700A, KDL-32W603A, KDL-32W705B та інші планки.
Аналоги планок:
- 74.32T41.001-0-DX1
- 74.32T35.002-1-DX1
- 74.32T35.002
- W0501106A0
- W0501107A0
Підсвічування матриці (панелі):
- T320HVF06.0
- T320XVF05.0
- T320HVF01.0
- T320HVF01.1
- T320HVF04.1
- T320HVF04.0
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sony |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 348 |
| Діагональ (дюйми) | 32" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 30 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 2 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 39 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | присутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Світлодіод 6,5х2 мм |
- Цена: 436 ₴


