
LED підсвітка TV 42" LG Innotek 42Inch 7030PKG 60ea Rev0.2 78307 74.42T23.001-2-DS1 T420HVN01.0 1шт.
340 ₴
- В наличии
- Код: ART-13480
Ціна за 1 планку
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 530 мм
Ширина планок: 5 мм
Напруга одного світлодіода: 6V
Кількість контактів на роз'ємі: 8 pin
Кількість світлодіодів на планці: 60 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 8,8 мм
Відстань між центром 1-го та останнього LED: 519 мм
Маркування планок:
- LG Innotek 42Inch 7030PKG 60EA Rev0.2 78307
Підсвітка підійде до моделей:
- AOC: LE42D5520
- Beko: Expert 42-920B
- LG: 42LS570, 42LS570T, 42LS570S, 42LS575S, 42LS5600, 42LD420, 42LS, 42LS575S-ZD, 2LS560T, 42LS561T, 42LS562T, 42LS5620, 42LM670T
- Philips: 42PFL3604/12
- Supra: STV-LC4277FL
- TCL: L42E9FBD
- Thomson: 42FR6634, LCD42E9AF
- Toshiba: 42RV600E
- Vestel: 42PF5045
- Vityas: 42LCD811-1 та інші.
Аналоги планок:
- 74.42T23.001-2-DS1
Підсвічування матриці (панелі):
- M420F12-D3-L
- M420F12-D5-A
- T420HVN01.0
- T420HVN01.1
- T420HVN01.2
- T420HW04
- T420HW06
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Довжина одної планки (мм) | 530 |
| Діагональ (дюйми) | 42" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 60 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 6 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 1 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 54-54-54-54-54-54 |
| Напруга одного LED діода | 6V |
| Термоскотч на планках | присутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Світлодіод 7х3 мм |
- Цена: 340 ₴



