
LED підсвітка Sony TV 65" I-6500SY80131-L-V2 I-6500SY80131-R-V2 KD-65X8000G KD-65X7500H KD-65XG8096 12шт.
1 836 ₴
- В наличии
- Код: ART-13181
Ціна за комплект з 12-и планок:
- I-6500SY80131-L-V2 - 6 шт.
- I-6500SY80131-R-V2 - 6 шт.
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок:
- Планка L тип: 707 мм
- Планка R тип: 602 мм
- Планка L+R в зборі: 1310 мм
Ширина планок: 12 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 2 pin
Кількість світлодіодів на планці:
- Планка L тип: 7 LED
- Планка R тип: 6 LED
- Планка L+R в зборі: 13 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 105-105-105-105-103-103-103-103-105-105-105-105 мм
Відстань між центром 1-го та останнього LED: 1252 мм
Маркування планок:
- I-6500SY80131-L-V2
- I-6500SY80131-R-V2
Підсвітка підійде до моделей:
- Sony: KD-65X8000G, KD-65X7500H, KD-65XG8096, KD-65X750H, KD-65X75CH та інші.
Аналоги планок:
- L3_2L_CFP_L7_1_R1.0_U5C_1.0_LM41-01023A
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sony |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 602, 707 |
| Діагональ (дюйми) | 65" |
| Загальна довжина планок (мм.) | 1310 |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 6, 7, 13 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 1 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 12 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 35 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Кругла лінза 15,5 мм |
- Цена: 1 836 ₴



