
31T14-07a, 44LED, 73.31T14.004-5-DS1, M315X11-E2-A, 31T15-03a, LG Innotek 32INCH 5630PKG, 32PFL5206H, 2 шт. LED підсвітка
464 ₴
- В наявності
- Код: ART-11570
Артикул: ART-11570
Ціна за комплект з 2 планок
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 361 мм
Ширина планок: 6 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 3 pin
Кількість світлодіодів на планці: 44 LED (2 групи по 22 LED)
Відстань між світлодіодами по центру: 8 мм
Відстань між центром 1-го та останнього LED: 343 мм
Маркування планок:
73.31T14.004-5-DS1
31T14-07A
Підсвітка підійде до моделей:
BBK: LEM3258FDTC, LEM-3258
Blaupunkt: 32/149I-GB-5B
Changhong: LED32770X
Digital: DLE3212, DLE-3212
DNS: S32DSB1
Haier: LE32G70, LE32A700P, LE32A700D, 3DTV32860iX
Hisense: LED32T36X3D
Hyundai: H-LED32V8
JVC: LT-32DR530
LG: 32LV3550, 32LV3550-ZH, 32LV3700-ZC, 32LV2500, 32LV2500-ZG, 32LV2540, 32LV2540-ZE, 32LV2540-ZL, 32LV3400, 32LV3400-ZA, 32LV3400-ZG, 32LV340C, 32LV3500, 32LV3500-ZG, 32LV3551, 32LV3551-ZK, 32LV355A, 32LV355A-ZH, 32LV355C, 32LV355C-ZH, 32LV355N, 32LV355N-ZH, 32LV355U, 32LV355U-ZH
Noblex: 32LD840FT
Panda: LE32D11, LE32D11S
Philips: 32PFL5206H, 32PFL5206H/12, 32PFL5206H/60
Rolsen: RL-32L1002U
Rubin: RB-32K102U
Sanyo: LCE32XF9T
Saturn: LED-321
Sharp: LC-32LE430RU-BK
Toshiba: 32EL100C, 32FL150C, 32EL100
Vizio: E320VT, LE32W157, LE32H157, LE32H158, LE32h158I та інші.
Аналоги планок:
31T15-03, 31T15-03a (40LED)
31T14-07
LG INNOTEK 32INCH 5630PKG 40EA Rev0.0 (40LED)
73.31T21.001-1-DX1 (радіатор)
73.31T14.004-5-SK1 (радіатор)
73.31T14.004-6-SK1 (радіатор)
M315X11-E2-A
31T15-03A, 31T15-03G, 31T15-03 (40LED)
017-315-0001-2 (радіатор)
Підсвічування матриці (панелі):
T315HB01 V.1
T315XW06 V.3
T315XW06.V.33
T315XW06 V.D
T315HW07 V.8
V315ED1-T01
УВАГА:
Перед продажем кожна планка проходить перевірку працездатності спеціальним тестером. Не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, зазначені в описі, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото та розташуванню отворів для кріплення. Зверніть увагу, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина одної планки (мм) | 361 |
| Діагональ (дюйми) | 32" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 40, 44 |
| Кількість PIN для підключення LED планки | 3 |
| Кількість каналів на планці (шт) | 2 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 2 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга 1 планки або каналу (V) | 59-59 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | присутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Світлодіод 5х3 мм |
- Ціна: 464 ₴




